Agentidele:
+372 4455006
KKK, vaata siin
Перейти на старый поиск
Kodulehele
ViberWhatsApp Serch

TUI uudised
Kampaaniad TUI Soovitab Riigist

Hispaania on riik, mis täidab teie unistused kergesti ja elegantselt, ning kingib palju uusi, isegi veel suuremad. Iga hetk Hispaanias on täis eredaid värve, tulistavaid flamenco helisi ja soolast õhku.
Nautige päikeseloojangud klaasiga peene Hispaania veiniga. Jalutage mööda ilusaid rannikuid, mis väärivad jäädvustust kõige ilusamates ja romantilisemates filmides. Hispaania on koht, kus algab üks kõige imelisematest reisidest teie elus!

Hispaania kliima meeldib mitte ainult seiklus- või rannapuhkuse armastajatele, kuid ka neile, kes on pikka aega tahtnud olla üksi loodusega. Siin on üsna soe talvel ja suvel mõõdukalt palav, seega ei ole vaja otsida viisi kuidas päästa end kurnatavast palavusest.
Kuulsad Hispaania rannad, mis asuvad Vahemere ja Atlandi ookeani kaldal, kingivad teile eredaid ja mitmekesised muljeid. See on lausa võimatu mitte armuda sellisesse kohta! Costa Brava rannad oma maaliliste kaljudega ja suurte lossidega.

spain-paelia-770x150.jpg

Uskumatud maitsed: vaatame, proovime, tunneme

Puhkus Hispaanias ei ole ainult rannapuhkus ja õrnade lainete puudutus, vaid ka inspireerivad ekskursioonid kuulsatesse ajaloolistesse kohtadesse. Helikopteriga lend üle võluva Barcelona, Madridi palees salapärastel tänavatel ekslemine, külastage Tarragona rooma amfiteatri varemed, avastage härjavõistlust ja vaadake kuidas vaprad mehed võitlevad vihaste pullidega pealtvaatajate aplausite saatel!
Kuntsi asjatundjad võivad imetleda Antonia Gaudi arhitektuurilisi meistriteosid (maailmakuulusad tantsivad majad!), külastada kuulsaid muuseume ja näha suurte meistite teoste originaalid: Picasso, Velazquez, Caravaggio, Goya, Stradivari.

Hispaania köök on see millega peaks kindlasti tutvuma! Maitsav Andaluusia veinid (tuntud ka „Devils blood“ nime alt), jeres ja jamon, tapas, gazpacho – see kõik on ainult väike osa lõputult suure ja maitva Hispaania roogade mosaiiki.

Liituge meie
uudiskirjaga, et saada
kõige paremad pakkumised
Nõustun tingimustega
kasutaja tingimused

TUI teistes riikides: