Agentidele:
+372 4455006
KKK, vaata siin
Перейти на старый поиск
Kodulehele

Talv 2019/2020

 

“Talv 2019/2020” varajase tellija kampaania broneeringute eritingimused

 

  1. Varajase tellija kampaania kehtib Egiptus Talv 2019/2020 väljumistele perioodil 22.10.2019 – 18.04.2020 (viimane tagasitulek)
  2. Varajase tellija kampaania kehtib ainult pakettreiside puhul (mis sisaldab lennu, hotelli majutust, transfeerid Hurghada/Sharm el Sheikh lennujaam – hotell – Hurghada/Sharm el Sheikh lennujaam ja lennujaamamaksud). Soodustus ei kehti viisade ja kindlustuste puhul. Broneeringu vormistamise päeval tuleb tasuda varajase tellija broneeringu ettemaks on 50 EUR/täiskasvanu ja 15 EUR/ lapse (2-11,99 a.) kohta broneeringu kogu maksumusest. Ülejäänud summa tuleb tasuda 21 päeva enne reisi väljumist.
  3. Varajase tellija broneeringus on lubatud teha üks kord nimemuutus tasuta, kuid mitte vähem kui 30 päeva enne reisi väljumist. Nimemuutust võib teha kõikide reisijate puhul tingimusel, et muutustega ei kaasne toa ja majutusetüübi muutmine.
  4. Lubatud on üks kord teha bürookuludeta muutused broneeringus (hotell, väljumise kuupäev, toatüüp, reisikestus), kuid mitte vähem kui 30 päeva enne reisi väljumist. Broneeringu maksumus muutub vastaval muudatuste ajal kehtivale hinnale.
  5. Juhul, kui reisija soovib teha nimemuutust või muud muudatused broneeringus või annullerida Varajase tellija soodustusega tehtud broneeringu vähem kui 30 päeva enne reisi väljumist rakendatakse üldistes reisitingimustes märgitud annullerimistingimused. Varajase tellija soodustusega broneeringu annulleerimisel ei tagastata varasemalt tehtud ettemaksu, mis on 50 EUR/täiskasvanu ja 15 EUR/lapse (2-11,99 a.) kohta.
  6. Varajase tellija kampaania eritingimused on üldiste reisitingimuste lahutamata osa.
  7. Varajase tellija kampaania ei ole reisikorraldaja TUI Baltics püsiv teenus ja kehtib ainult teatud sihtkohtadele ja reisikorraldaja TUI Baltics poolt kindlaks määratud peeriodil.
  8. Kõik vaidlused, mis tekivad lepinguosaliste poolte vahel varajase tellija kampaania eeskirjade alusel käsitletakse vastavalt üldistele reisitingimustele
Liituge meie
uudiskirjaga, et saada
kõige paremad pakkumised
Nõustun tingimustega
kasutaja tingimused

TUI teistes riikides: