Agentidele:
+372 4455006
KKK, vaata siin
Перейти на старый поиск
Kodulehele
 

Regulaarlennud – GDS

 
TUI_DS_980x300px_16_05_2019_EE.jpg

 

Täpsemalt GDS-reisidest (ingl. Global Distribution System, GDS)

Dünaamiline reisiotsingusüsteem (või GDS reisid) – regulaarlendudega reisimine ja lennupileti hinna arvutamine online. Seda tehakse lennufirmade hindade laadimisel online broneerimissüsteemidest. Mõne minuti jooksul saate valida kliendile sobivama pakkumise ja vormistada broneering

 

*Antud pakkumistel on broneerimissüsteemis märge GDS

Meie GDS sihtkohad:
Bulgaaria, Horvaatia, Küpros, Dominikaani Vabariik, Kreeka, Indoneesia, Itaalia Maldiivid, Mauritius, Montenegro, Hispaania, Tai, AÜE, Küpros
Sihtkohtade valiku uuendatakse lähitulevikus. Jälgi meie uudiseid!

Regulaarlennud on saadaval broneerimissüsteemis
http://b2b.tuibaltics.eu

Kuidas vormistada GDS broneering?

Reisiotsingu vali riik ja vali „program type“ lahtris GDS

Sisesta filtrisse kõik vajalikud parameetrid: reisi alguskuupäevad, reisi kestus, reisijate arv (kui on lapsed siis ka vanus), toitlustustüüp, hotelli kategooria. Ja vajuta „otsi“.

 1. Vajuta hinnale, et alustada broneerimist (! Hind võib muutuda vastavalt valitud lennule)
 2. Peale erinevate regulaarlendude võimaluste avamist saab muuta flitrite parameetreid: klass (economy, business), lennuvedaja jne: otselend või ümberistumisega, teel veedetud aeg, väljumis- ja saabumisaeg. Kõik lennuvõimalused ja võimalikud lisatasud on toodud allolevas tabelis. Süsteem leiab kõige odavama variandi ja toob selle esile. Lisatasu (kui see on olemas) on toodud arvestade reisijate arvuga.
 1. Valige sobiv lend. Klõpsa nupul „Arvuta“, et värskenda reisihinda.
 1. Täida reisijate isiku- ja passiandmed, samuti on kohtustuslikud e-mail ja kontakt telefoninumber. Antud andmed sisestatakse automaatselt Amadeuse broneerimissüsteemi ja tehtud broneeringuga seotud teaved, väljumisaegade muutused jne saadetakse broneeringus märgitud emailile.
 2. 5TÄHTIS: Sisestage reisijate andmed õigesti, admete muutmine peale broneeringu kinnitamist ei ole võimalik. Käsitsi sisestatud muudatuste puhul võib lennuettevõtja võtta trahvi või lisatasu.
 1. Komisjoni suurus ja reisihind leiab vajutades nuppule "Comission (details)". Eraldi aknas avaneb teabe valitud lennufirma reeglitest. Kui kõik andmed on õigesti sisestatud, nupp "Booking" muutub aktiivseks vajutades nuppule saab vormistada broneeringu.
 1. Kui oled salvastanud broneeringu leiad selle oma isiklikus kabinetis. Seal on märgitud ka pileti väljaostmise tähtaeg. Info broneeritud lennupiletist, broneeringu numbri (lennuettevõtja broneerimissüsteemist), lennuinfo ja tähtaeg saadetakse broneeringus märgitud emailile. Pärast broneeringu kinnitamist ja lennupiletite täielikku tasumist väljastatakse lennupiletid automaatselt. GDS-i reisimaksete tegemise kord näeb ette lennupiletite täieliku tasumise broneeringu tegemise päeval.
 2. TÄHTIS: Palun kontrollige broneeritud lennupiletite maksetähtaja (kui väljumispäev on lähedal, võivad lennuettevõtjad muuta maksetähtaega väiksemaks), et vältida automaatset tühistamist.

Makse- ja annulleerimistingimused

 • GDS reiside ettemaks on 100% lennupileti maksumusest. Ettemaksu tähtaeg on sama, mis pileti printimise tähtaeg ja seda saab kontrollida peale broneeringu vormistamist.

GDS reiside annulleerimiskulud

 • 100% lennupileti maksumusest.

Oluline info

 • Regularlennu broneerimisel kehtivad spetsiaalsed lennuettevõtja tariifid, maksetähtajad, muutused reisijate andmetes, tühistamine toimub vastavalt rangetele tähtaegadele. Lennuvedaja tingimustega saab tutvuda reisijate andmete sisestamisega ja vajutades nuppu „Recalculate”.
 • Reisikorraldajal on õigus broneering tühistada, kui hotelli kinnitusaeg ületab lennupiletite maksmise tähtaja.
 • Reisikorraldaja ei vastuta piletite väljaostmise tähtaegade muutmise ja lennuvedaja hinna muutmise eest.
 • Niikaua kui lennupiletid ei ole väljastatud, võib lennuettevõtja muuta väljaostmise tähtaega või tühistada broneeringu määratud tähtajast varem. See võib suurendada lennupiletite hinda. Sest kui broneering tühistatakse, võivad samad lennupiletid maksta esialgsest hinnast rohkem. Sellistel juhtudel teavitatakse reisibüroo uutest lennu valikutest ja lisakuludest ning maksetähtaegadest.
 • Ühe või mitme ümberistumistega reisi valimisel vastutab reisibüroo selle eest, et reisijatel oleks olemas kõik vajalik informatsioon või neil oleks vajadusel transiidiviisa. Viisa vajadusel vormistab agent kliendi viisa iseseisvalt.

Kui teil on GDS-i broneeringute kohta küsimusi, võtke meiega ühendust!

Liituge meie
uudiskirjaga, et saada
kõige paremad pakkumised
Nõustun tingimustega
kasutaja tingimused

TUI teistes riikides: